3 поради щодо використання лимонного соку при пранні

Можете собі уявити прання білизни з лимоном? Цей сонячний фрукт чудово відбілює речі, видаляє складні забруднення і залишає приємний аромат. Використовувати його для прання просто і безпечно для здоров’я.

Прибирає плями від поту

Щоб вивести плями від поту на одязі, необхідно вичавити половину цитруса на забруднену ділянку. Залишити на пару хвилин. Потім долити трохи води, щоб кислота не пошкодила тканину, і залишити на 5-7 годин. Після закінчення цього часу одяг можна випрати будь-яким зручним способом. Приємним бонусом від такого засобу для виведення плям стане легкий лимонний аромат, який зберігається навіть після декількох прань.

Важливо: делікатні тканини, як, наприклад, шовк, в розчині краще витримувати не більше 2 годин.

Замінює відбілювач

Сік лимона за рахунок високого вмісту кислоти повертає світлим речей початкову білизну. Є два способи відбілювання:

  1. Сік 2 плодів розвести в 10 літрах гарячої води. Замочити білизну в цьому розчині на декілька годин. Потім випрати в пральній машині або вручну.
  2. Додати сік 1 лимона в пральну машину в відділ для відбілювача. Режим краще вибрати з максимальною температурою. У комплексі з відбілюючим порошком результат виходить відмінним.

Використовувати цитрус як відбілювача не тільки екологічно безпечно, але і набагато дешевше штучних засобів. Крім того, білизна після такої обробки навіть не потребує кондиціонері.

Виводить складні плями

Забруднення від маркерів, фломастерів, крові, іржі і старі в’їдаються плями часто є вироком для речей. Сік лимона впорається і тут, якщо до нього додати ще кілька інгредієнтів. Щоб вивести складні плями, необхідно:

  1. Кров, старі плями: соком половини цитруса просочити забруднене місце і через кілька хвилин додати дрібку соди. Потім випрати звичним способом.
  2. Маркер, фломастер: натерти місце забруднення цитрусом і через годину запрати в теплій воді з мильним розчином.
  3. Іржа: пляма просочити соком 1 лимона і додати перекис. Після припинення реакції випрати зручним способом.

Складні плями з делікатних тканин краще видаляти лимонним соком з додаванням цукру. Він допоможе знизити кислотність, що захистить волокна від пошкоджень.

Використання лимонного соку при пранні білизни — це не просто зручне рішення, але ще і делікатний догляд за речами. Головне — дотримуватися рекомендацій і використовувати тільки свіжі фрукти.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: