6 помилок при пранні в пральній машині

Господині щодня стикаються з пранням речей в пральній машині. З одного боку, це легка справа. Однак багато роблять помилки, через які речі після прання стають непридатними до використання. Також неправильні дії можуть привести до поломки пральної машини.

Прання одягу з блискавкою

Речі з блискавкою перед пранням необхідно правильно підготувати. Якщо блискавка на одязі з металу, то вона може заіржавіти. Якщо тканина тонка, легка і світла, то на ній можуть залишитися руді плями, які будуть сильно псувати зовнішній вигляд одягу. Тому на деяких речах краще відпороти блискавку, ніж потім виводити плями. Також блискавка з великою собачкою видає неприємні брязкаючі звуки і може подряпати барабан. У цьому випадку таку річ краще вивернути на виворіт або зашити собачку голкою з ниткою. Одяг з блискавкою необхідно застібати, так як в процесі прання вона може пошкодитися. Елементи блискавки, якщо вона не застебнута можуть деформуватися або зламатися. Одним із способів прання речей з блискавкою є їх прання в мішку для прання. Мішок можна придбати в магазині, а можна зшити самостійно зі старої тюлі.

Прання купальників

Звичайні моделі купальників не варто прати в пральній машині, так як вони втратять свою еластичність і зовнішній вигляд. Спортивні моделі більш витривалі і їх можна спробувати попрати в машинці. Однак купальник обов’язково необхідно покласти в спеціальний мішок для прання. Це запобіжить поява затяжок і деформації. Ні в якому разі, не можна прати купальники з кісточками. Кісточка може висунутися назовні, погнутися або зіпсувати машину.

Прання постільної білизни

Кольорове постільну білизну необхідно прати окремо від білого. У машину слід закладати білизну з одного матеріалу: тільки льон, або тільки бязь. Якщо закласти все разом, то на білизні можуть з’явитися катишки. Постільна білизна необхідно полоскати два рази без порошку. Це дозволить бути впевненим в тому, що білизна буде виполоскати.

Прання великого обсягу речей

Якщо в машину автомат закласти занадто багато речей, то вона може дати збій. Щоб визначити можливий обсяг білизни, необхідно почитати інструкцію до пральної машини. Барабан можливо заповнити повністю. Однак впритул закладати речі не варто.

Використання хлорки

Хлорка негативно позначається на волокнах тканин, тому виріб може швидко порватися. Також вона має дуже неприємний запах, який тримається довгий час. Хлорний склад дуже важко виполоскати. Хлорка токсична і виділяє отруйний газ.

Використання великої кількості порошку

Якщо засипати занадто багато прального порошку, то машина може просто не випрати білизну. Чи залишиться неприємний запах, і з’являться білі розводи на одязі. Порошок для основного прання необхідно засипати в відсік, який позначений буквою В або римською цифрою II. У відсік А чи I засипається порошок в разі замочування. Відсік, який позначений зірочкою призначений для кондиціонера для білизни.

Застосування цих правил дозволить на тривалий час зберегти гарний вигляд речей і не зіпсувати пральну машину.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: