6 рідкісних багаторічних квітів, квітучих все літо

Багаторічні квіти вважаються основою, фундаментом для кожного саду. Завдяки їм формується і структура, і дизайн самого саду, планується ландшафт, організовуються композиції квітників. Існує незліченна безліч багаторічних рослин, які допоможуть прикрасити сад. І, загостривши увагу на відборі рідкісних видів таких квітів, садівники надають оригінальність і витонченість ділянці.

Увулярія

Увулярія вражає незвичайністю у вигляді жовтих квіток-дзвіночків на стеблах, що досягають висоти 50 см. Легко приживається в тінистих ділянках, зацвітає в кінці весни. Вимагає дренированную грунт і регулярний полив, але не любить застою води. Увулярія зростає на одному місці багато років, з кожним роком стаючи більш пишним і потужним кущем. Зиму ця квітка переносить добре, так як стійкий навіть до сильних заморозків. Розмножується Увулярія за допомогою насіння і діленням кущів.

Тирлич семіроздільна

Дивного небесно-блакитного або фіолетового кольору тирлич цвіте з червня по вересень, радуючи око великими квітками. Підходящим місцем для такого рослини вважається півтінь з родючою не перегріватися грунтом. Тирлич необхідний регулярний і рясний полив, щоб був доступ до постійно вологому грунті. Підгодівлі не потребує, досить мульчування торфом. Розмножується рослина насінням, живцюванням і діленням куща.

Меконопсис

Меконопсис — «гімалайське диво», відноситься багаторічна рослина сімейства макові. Ця рослина з великими красивими квітками блакитного, а іноді бурого, вершково-жовтого і вогненно-червоного відтінку. Тіньовитривала, зимостійка і посухостійка рослина не переносить застійного перезволоження. З необхідного догляду потрібно достатній полив і обприскування, а також підживлення в перший час після висадки. Розмножувати меконопсіс рекомендується вегетативно — за допомогою живців і ділення куща.

Циміцифуга

Інша назва цієї квітки — «срібні свічки», що повністю відображає зовнішній вигляд і незвичайну красу рослини. Віддає перевагу тінь або півтінь, захищене від вітру місце і грунт, багату гумусом. Але не рекомендується садити рослина під деревами. Любить частий полив і мульчувати листям грунт. На зиму циміцифугу закривають ялиновими гілками. Рослина розмножується як насінням, так і вегетативним способом. Слід враховувати, що цимицифуги отруйні.

Кніфофія

Екзотична гостя кніфофія родом з Африки однозначно додасть будь-якому саду своєрідну неповторність. Помаранчеві «тичинки» на стеблі, ніби бенгальські вогні — помітні звідусіль. Рослина віддає перевагу сонячне, захищене від вітру місце з помірно зволоженою живильним грунтом. Основою догляду є прополка від бур’янів, мульчування, підгодівля 2 рази в сезон і ретельна підготовка рослини до зими. Однак, зацвіте кніфофія лише на наступний рік, так як спочатку необхідно зміцніти її кореневій системі.

Астранція

Астранція — трав’яниста медоносна рослина загадкового походження з примітними рожевими або білими квітками. Мабуть, це саме невибаглива багаторічна рослина, яка стійко переносить тінь, посуху і заморозки. Якщо погода відповідає середній смузі, то в якості догляду рекомендується розпушувати грунт при поливі і мульчувати торфом. Розмножуватися астранція здатна самостійно — насінням або ж вегетативно.

Всі названі дивовижні квіти, без сумніву, додадуть ділянці і квітників зачаровує шарм. А їх багаторічна і довгий цвітіння полегшують догляд і вирощування.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: