Кока-Кола згодиться і в городі: 7 способів застосування

Відома всім Кока-Кола може виступати не тільки в ролі прохолодного напою, але і бути чудовим помічником на дачі. Це досить спірний напій: багатьом подобається його оригінальний і солодкий смак, але є й чимало противників цієї газованої води, так як корисних для людини властивостей вона практично не має.

В побутових цілях Кока-Колу застосовують уже досить давно, але досвідчені городники розповіли, як цей напій може підвищити врожайність, а також позбавити рослини від різного роду шкідників і хвороб.

Боротьба з тлею

Більшість городників не здогадуються, що Кока-Кола володіє інсектицидними властивостями. За рахунок великого вмісту цукру Кока-Кола приклеює тлю до листя і стовбурів рослин, що перешкоджає їх подальшій життєдіяльності, а також блокує руйнівну дію кислоти, яка виділяється ними.

Щоб отримати засіб, необхідно взяти 2 л газованої води і 7 л води. Спочатку потрібно потрясти газовану воду, щоб позбутися від вуглекислого газу, потім з’єднати її з водою. Отриманим складом потрібно обприскувати плодові та ягідні культури. Ефект від даного засобу з’явиться вже після першої процедури. Повторювати обприскування бажано через день протягом 1-2 тижнів, уникаючи періоду утворення суцвіть.

Від фітофтори

Фітофтора — це хвороба листя і стебел томатів, а також деяких інших рослин, боротися з якою досить складно. Один з найбільш ефективних народних засобів проти фітофтори — склад з молочної сироватки (0,5 л), Кока-Коли (0,25 л) і води (10 л). Рідину потрібно залити в пляшку з пульверизатором, збовтати, потім ретельно обприскати листя і стебла рослин. Повторювати процедуру слід раз в 10 днів з моменту висадки рослин до збору врожаю.

Проти іржі

Якщо на садових інструментах і різних приладах з’явилася іржа, її можна видалити Кока-Колою. Предмети потрібно замочити в газованій воді, після чого очистити губкою або щіткою.

Проти слимаків та равликів

Якщо рослини постійно піддаються атаці слимаків та равликів, можна використовувати для боротьби з ними Кока-Колу. Для цього слід викопати неглибокі ямки і помістити туди ємності з газованою водою. Молюски відчують солодкий аромат, заберуться в ємності і не зможуть звідти виповзти, а присутня в складі Кока-Коли кислота виявиться для них смертельною. Господарю ділянки залишиться тільки позбутися від мертвих шкідників і спорудити нові пастки.

Як засіб для прискорювача компосту

Кока-Кола допоможе прискорити процес переробки відходів в компостних ямах. Для цього потрібно полити кожен шар органічних залишків газованою водою, кожні 10 днів не забуваючи перемішувати компост і додавати трохи води. Уже через 1,5-2 місяці він буде готовий до застосування, в той час як при звичайних умовах компост буде готовий не раніше, ніж до наступного сезону.

Для обробки садових культур

З Кока-Коли можна приготувати відмінний склад для підгодівлі садових культур. Взявши три столові ложки напою і змішавши їх з 10 літрами води, потрібно полити дерева і чагарники на ділянці. Не варто робити занадто сильну концентрацію підгодівлі, щоб не допустити зайвого закислення грунту.

Від колорадського жука

Всюдисущий колорадський жук може бути стійкий навіть до пестицидів, але саме Кока-Кола здатна допомогти в боротьбі з жуками і їх личинками, що вражають картоплю, томати і деякі інші рослини. Потрібно взяти 2 л газованої води і 5 л води, змішати і обприскати отриманим складом уражені культури. Вже на наступний день після такої процедури жукам стане дискомфортно, і вони покинуть рослини. Великим плюсом використання такого засобу є те, що його можна застосовувати навіть під час збору врожаю, тому що Кока-Кола не є хімічним препаратом, чого не скажеш про пестициди.

Кока-Кола навряд чи приносить користь здоров’ю людини, але в побуті і в городі вона може бути дійсно ефективним і корисним засобом.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: