7 помилок, через які в холодильнику не вистачає місця

Складно уявити сучасну квартиру без холодильника. Чому трапляється так, що, навіть якщо він досить місткий, в ньому може не вистачати місця?

Зберігання в ньому їжі, яка прекрасно обходиться без холоду

Багато людей за звичкою запихають туди всі речі, куплені в магазині. Там у них лежить хліб, закриті консерви, банани, печиво та багато іншого, чого там не місце. Для того щоб не перевантажувати його зайвими продуктами, необхідно уважно вивчати інформацію про спосіб зберігання покупок, деякі з них потребують холоді тільки після розтину, а деякі не мають потреби взагалі.

Відсутність меню

Складання плану харчування допомагає не тільки тримати себе в формі, але і не захаращувати місця зберігання їжі. Склавши меню, людина буде купувати тільки ту їжу, яка добре поєднується, а значить, в холодильнику буде порядок.

Неуважне ставлення до термінів придатності

Деяка їжа має дуже невеликий термін придатності після відкриття, і якщо не стежити за цим, то можна дуже швидко захламить полки зіпсованими продуктами і не помітити цього. Тому перед тим, як відкласти що-небудь, варто уважно ознайомитися з інформацією на етикетці, а ще краще вести списки в спеціальному додатку.

Зберігання готової їжі в каструлях і сковорідках

Багато готові страви потребують низькій температурі. Але якщо тримати супи в каструлях, а спекотне в сковорідці, то для інших продуктів не вистачить місця. Тому краще перекладати їх в спеціальні харчові контейнери, таким чином, в холодильнику буде порядок і краса.

Невміння правильно розкладати вміст

Для холодильника, як і для інших місць, де щось зберігається, існують особливі Лайфхак, дотримуючись яких можна підтримувати там порядок. Розкладаючи вміст за категоріями, можна не тільки продовжити свіжість продуктів, але і запобігти плутанині.

Багато зайвої упаковки

Деякі продукти упаковані в дуже великі пакети, що займають багато місця. Від такої упаковки краще відразу позбутися і перекласти їжу в зручні контейнери. Таким чином, на полицях буде більше вільного місця і менше сміття.

Незнання вмісту

Деякі люди дуже неуважні і просто не знають, що і де у них лежить. З цієї причини вони можуть купити вже наявний у них продукт, причому не один раз. Тому важливо регулярно проводити інвентаризацію і складати списки наявних будинку товарів. Це заощадить гроші і місце на полицях.

Таким чином, правильно складене меню і уважне ставлення до вже зберігаються продуктам допоможуть утримувати будинок і стратегічні місця в порядку.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: