Чистка шафи від непотрібного одягу: прості принципи

Один раз на рік-півтора необхідно проводити глобальну чистку гардеробу. Позбавлятися від старих речей, що вийшли з моди. Залишають тільки той одяг, який дійсно добре сидить на фігурі, виглядає бездоганно. Деякі дрібнички при детальному огляді відразу потрапляють в розряд непотребу. Інші є сенс віддати подругам, рідні або дешево продати.

Емоційне навантаження

У кожному гардеробі є предмети одягу, що викликають негативні спогади. Не варто зберігати політиці, в якому фотографувалася з колишнім чоловіком. Викинути цю річ необхідно хоча б тому, щоб випадково не зіткнутися з ним на вулиці, одягненої в мотлох. Навряд чи чоловіка здолають ностальгічні спогади — швидше за все, він позлорадствует.

І навпаки, хороший одяг, гарна зачіска, блиск в очах — це кращий засіб показати колишньому, що життя без нього може бути прекрасною.

Негайно слід викинути сукні, куплені рік тому на випадок швидкого схуднення. Такі речі тільки нагадують про комплексах і недостигнутой мети. Вони породжують невдоволення собою. Берегти мотлох — це спроба переконати себе, що ти все ще така ж, як 20 років тому.

Відповідність одягу віку і часу

Коротка шкіряна куртка чудово виглядає на тендітних молодих дівчатах, але після того як жінка подорослішала і поправилася, є сенс подумати про новий імідж. Ось тут криється підступ. Якісно пошита курточка довго зберігає зовнішній вигляд, хоча з працею налазить на господиню.

Нове купувати начебто немає сенсу, поки в шафі є речі, які можна коли-небудь надіти.

Так і носить дамочка неснашіваемую одяг роками, не замислюючись про те, що з боку її імідж не відповідає віку, комплекції, статусу.

Простий спосіб позбавлення від непотрібних речей

Слід позбутися речей, які викликають позитивних настроїв. Коли наряд не вдягався півроку, значить, він не радує господиню.

Мотлох, який займає шафа, створює ілюзію того, що гардероб наповнений. Насправді жінці дійсно нічого надіти. У таких ситуаціях і виникають конфлікти з чоловіком, який не розуміє, що половині потрібні обновки.

Пилозбірники, що накопичуються роками, стають місцем скупчення мікроскопічних кліщів. Продукти їх виділень викликають алергічні реакції у дітей і дорослих. З цієї причини збирати непотрібні ганчіркові вироби на полицях шаф шкідливо для здоров’я.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: